IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

Śledź mnie

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda moje życie, znajdź mnie w SOCIAL MEDIACH, a napewno nie pożałujesz.

facebook.com/mateusz.fara
twitter.com/MateuszFara

Witam na mojej stronie. Strona internetowa mateuszfara.com to prywatna strona poświęcona edukacji finansowej. Znajdziesz na niej programy, linki i opisy inwestycji, w które inwestuje oraz te, które na mnie pracują. Moją stronę staram się aktualizować na bieżąco - tak by przedstawić tylko programy w które warto zainwestować (najbardziej sprawdzone).

W w/w inwestycjach można pomnożyć swój własny kapitał. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Są to programy tzw. wysokiego ryzyka za pomocą, których można pomnożyć swój kapitał lub częściowo go stracić.

Nie wciskam "Ściemy". Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem..

Jeśli podejmiesz ryzyko pamiętaj "Nigdy nie inwestuj w jedną firmę lub jeden program. Inwestuj w kilka na raz. Podziel swój kapitał na kilka części ograniczając tym samym utratę całości zainwestowanego kapitału"

- Tak mnie uczono i tak ja uczę.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: mateuszfara.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak

i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

To ty decydujesz o tym, co zrobisz ze swoim kapitałem.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Tam gdzie wysokie ryzyko, tam i wysoki zysk. Pamiętaj "zanim się zdecydujesz przeczytaj najpierw szczegółowo regulamin każdej strony www, na której będziesz chciał(a) pomnożyć swój kapitał.

Do tego jesteś zobowiązany.

www.000webhost.com