IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

PROCESORY

 

PŁATNICZE

 

 

 

Procesory płatnicze to darmowe internetowe portfele przeznaczone do transakcji międzynarodowych online w różnych walutach. Procesory tego typu są bezpłatne (może być pobierana tylko opłata prowizyjna podczas transakcji) i pozwalają na natychmiastowe transakcje oraz przewalutowanie. Zanim zaczniesz działać, powinieneś posiadać przynajmniej jeden procesor tego typu aby dysponować już wszystkimi niezbędnymi narzędziami do tworzenia swojego biznesu.


Zagraniczne programy zarobkowe często umożliwiają wpłaty oraz wypłaty przez kilka podstawowych procesorów, najczęściej są to procesory Paypal oraz Payza lub Solid Trust Pay i Perfect Money. Rzadziej mogą pojawić się także inne formy wypłat. Serwisy posługujące się tymi procesorami są pewniejsze pod względem wypłat, jest to spowodowane wysokimi wymogami firm Paypal lub Payza odnośnie standartów programów inwestycyjnych. Jeśli spotkasz się z taką formą wypłaty jak oba wymienione wcześniej procesory, możesz być pewny że program jest stabilny pod względem wypłacalności. Firmy te dość skrupulatnie weryfikują programy zarobkowe przed podpisaniem z nimi umów o możliwości transakcji. Ja osobiści opieram się na polskim programie, więc wykorzystuje również procesor płatniczy polskiej firmy BitBay. Więcej informacji o BitBay znajdziesz tu ->>> Procesor Płatniczy

     PROGRAMY

 

 

 

 

 

W największym skrócie Revenue Share to program dzielący się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam i/lub innych źródeł.

Większość programów Revenue Share (w skrócie revshare) owszem, dzieli się z użytkownikami swoimi zyskami, ale nie za darmo. Najczęściej aby brać udział w podziale zysków należy w takim systemie wykupić usługę reklamową (np. reklamę własnej strony internetowej), opłacić ją, wykorzystać i wykonać w systemie „coś” do czego on zobowiązuje.

Żeby zarabiać w wielu systemach revshare NIE trzeba wykupywać własnych adpacków, pr-packów czy innych różnie zwanych usług reklamowych. Nie zarabia się wtedy na podziale zysków, ale na innych czynnościach. Pozyskując inne osoby – tzw. poleconych, którzy będą działać w systemie i z których zakupów otrzymuje się prowizje.

 

Kryptowaluta – rozproszony system księgowy bazujący na kryptografii, przechowujący informację o stanie posiadania w umownych jednostkach. Stan posiadania związany jest z poszczególnymi węzłami systemu („portfelami”) w taki sposób, aby kontrolę nad danym portfelem miał wyłącznie posiadacz odpowiadającego mu klucza prywatnego i niemożliwe było dwukrotne wydanie tej samej jednostki.

Kryptowaluta nie jest przez większość krajów uznawana za jednostkę walutową, środek płatniczy czy pieniądz elektroniczny, dzięki czemu tworzenie jednostek w ramach wbudowanego w system algorytmu (tzw. wydobywanie lub wykopywanie) jest legalne. 

Najpopularniejszą kryptowalutą jest Bitcoin, jednak istnieje kilkaset innych kryptowalut, których określa się mianem „altcoiny” (alternatywne coiny). Utworzenie niektórych z nich miało przy okazji zrealizować inne cele, np. namecoin tworzy zdecentralizowany system DNS, a peercoin stara się bardziej równomiernie rozłożyć dochody z wydobywania swych jednostek. Istnieją też plany zbudowania na planie kryptowaluty rynku prognostycznego.

Obecnie notowanych jest ponad 1300 kryptowalut na ponad 7500 specjalnych giełdach (tak zwanych kryptogiełdach).

Prowadzenie biznesów online jest najwygodniejszym i najtańszym sposobem na zarabianie pieniędzy. Dlaczego??? Dlatego, że do tego potrzebny jest CI jedynie komputer, internet i Twoja największa wartość CZAS.

 

Znajdziesz tu najnowsze informacje na czym zarabian, o moich inwestycjach, programach w których uczestnicze i zarabiam mamone :D  Rozwijam się i rosnę. Moim celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań, które

pomogą wszystkim zainteresowanym. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę Cię o wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT. 

Życzę Ci zajebistego dnia !!!

Jesteś zainteresowany współpracą, inwestycją, a nie masz na to środków, bądź odpowiednich narzędzi finansowych, zapraszam do zapoznania się z porpozycjami znajdującymi się w PASAŻU FINANSOWYM sklepu w zakładce narzędzia.

www.000webhost.com