IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

Moja Motywacja

Moja Motywacja jest bardzo złożona. Ze względu na mój profil "Dynamiki bogactwa" dla przedsiębiorców, który jest testem psychometrycznym dla przedsiębiorców i przedsiębiorstw, jestem STARem. Co to oznacza!?

Osoby o profilu STAR realizują się najlepiej w promowaniu marki lub konkretnej osoby, pod warunkiem, że da im się swobodę działania. Należy jednak pamiętać, że jeśłi będzie się wspierać STAR, to będzie on najwspanialszym fanem i ambasodorem marki, jednak zniechęcenie i odepchnięcie go, z miejsca spowoduje, iż sanie się on największym wrogiem i krytykiem.

 

STAR wkroczy na scenę i ściągnie na siebie uwagę widza. Jego największym atutem jest nieodparty magnetyzm, dzięki któremu w mgnieniu oka potrafi oczarować innych. Jako kreatywny odtwórca, STAR ma wewnętrzną pewnośc siebie, dzięki której potrafi stanąć na wysokości scenicznego zadania oraz z łatwością przełączy się w tryb przywódczy. niestety takie zachowania, czasem mogą być odbierane przez otoczenie jako zbytnia pewność. 

 

Moją motywacją jest tworzenie swojej unikalnej tożsamości oraz marki co jest czymś naturalnym dla osób o profliu STAR. Jednak, jako że STAR jest profilem obdarzonym dużą pewnością siebie i jego wiara we własne możliwości góruje nad innymi profilami, STAR frustruje się, gdy inni nie robią tego, do czego są stworzeni lub nie wierzą w to, że mogą.

 

Moją motywacją szybkie i błyskotliwe pomysły. STAR, gdy jest w pełni sobą, ma pozostawioną swobodę działania i otacza się ludźmi. Niestety może szybko stracić swoją iskrę, ponieważ jest bezpośrednim odbiciem swojego środowiska, które jeśli go stłamsi spowoduje, że STAR straci polot. 

 

Moją motywacją jest moje flow kiedy swym światłem oświetlam innych, kiedy mogę w pełni skupić się i realizować wpaniały projekt. Zasada jest prosta: im więcej drewna, tym większy ogień. 

 

Moja motywacja jest złożona, jak wspomniałem na początku. Dlatego nie pozostaje na jednym poziomie motywacji. Nie bawi mnie to, nie lubię monotonii! Jednym ze standadowych sposobów motywacji są książki. TUTAJ zapraszam Cię do pozycji, które posiadam

i polecam, ponieważ wiem, że dają sporo motywacji, przemyśleń i dobrych wniosków. 

 

Moją motywacją o największej sile działania jest moja córka - Wiktoria. Jak to sie mówi sama radość :P Pomijając już wszystkie wątki rodzicielstwa, te lepsze i te gorsze, najwieksza duma jest z jej pasji. Jest to MEGA motywujące i budujące, gdy patrzysz jak Twoje dziecko robi to co kocha i uwielbia. Ma z tego pełną radość i rozwija w sobie tę pasję każdego dnia. Zresztą co będę dużo pisał, sam zobacz.

www.000webhost.com