IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

SKLEP

Bogaty Ojciec Biedny Ojciec
Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży
Bogaty albo biedny...
Biznes XXI wieku

ROBERT T. KIYOSAKI

Inwestor, przedsiębiorca, orędownik edukacji finansowej i autor licznych bestsellerów. Robert Kiyosaki jest autorem książki "Bogaty ojciec, Biedny ojciec", najlepiej sprzedającego się w historii poradnika dotyczącego finansów osobistych, książki, która zmieniła sposób myślenia o pieniądzach dziesiątek milionów ludzi.

T. HARV EKER

Jest autorem, biznesmenem i znawcą motywacji, znanym z teorii bogactwa i motywacji. Jest autorem książki "Secrets of the Millionaire Mind" wydanej przez HarperCollins.

Szkoła biznesu
Niesprawiedliwa przewaga
Strategia Milionera. Spersonalizowana droga do sukcesu finansowego

ROGER JAMES HAMILTON

Jest urodzonym w Hongkongu singapurskim autorem , pedagogiem i przedsiębiorcą społecznym. Jest najbardziej znany jako "wiodący konsultant ds. Bogactwa w Azji" oraz twórca systemu profilowania "Dynamika bogactwa" dla przedsiębiorców, który jest testem psychometrycznym dla przedsiębiorców i przedsiębiorstw.

Hamilton jest regularnym ekspertem biznesowym w brytyjskiej biznesowej sieci telewizyjnej yourBusinessChannel, członkiem Clinton Global Initiative, założonym przez byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona i członkiem Transformational Leadership Council, założonego przez Jacka Canfielda. Jego książka, The Masterionaire Master Plan, znalazła się na liście bestsellerów The New York Times i The Boston Globe w 2014 roku. W 2017 roku jego firma kuracyjna Entrepreneur Resorts była notowana na giełdzie papierów wartościowych Seszeli. 

4-godzinny tydzień pracy

TIMOTHY FERISS

Amerykański przedsiębiorca, autor poradników i inwestor. Zyskał popularność dzięki bestsellerowym poradnikom "4-godzinny tydzień pracy". Nie bądź płatnym niewolnikiem od 9.00 do 17.00 (2007) i "4-godzinne ciało". Niezwykły poradnik jak szybko zrzucić wagę, stać się niedoścignionym kochankiem i superczłowiekiem (2010). W 2012 r. ukazała się kolejna książka Tima Ferrissa zatytułowana "The 4-Hour Chef: The Simple Path to Cooking Like a Pro", "Learning Anything, and Living the Good Life", która już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafiła na listę najlepiej sprzedających się książek Wall Street Journal.

Jako inwestor - anioł biznesu - bądź doradca zaangażował się w takie firmy jak Facebook, Twitter, StumbleUpon, 

Evernote czy Uber.

Ferriss prowadzi swój własny podcast - The Tim Ferriss Show - gdzie przeprowadza wywiady z wybitnymi osobowościami świata rozrywki, biznesu i nauki. Owe wywiady stały się podstawa wydanej w 2016 książki "Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers".

GRANT CARDONE

Amerykański autor, mówca motywacyjny, inwestor nieruchomości i trener sprzedaży. 

Cardone ukończył LaGrange High School w Lake Charles w 1976 roku. Następnie uczęszczał do McNeese State University do 1981 roku, ukończył z tytułem Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości. W 2010 roku został wyróżniony nagrodą

McNeese State University Distinguished Alumnus Award dla wybitnych absolwentów. Cardone jest członkiem Kościoła Scjentologicznego. W 2006 roku wspierał kierowców NASCAR poprzez swoją firmę Freedom Motorsports Group Inc. Cardone jest mężem Eleny Lyons i ma dwie córki.

Cardone przeprowadził się do Chicago w 1987 roku, aby pracować dla firmy szkolącej sprzedaż. Pomimo swojej pierwotnej rezydencji w Chicago podróżował po Stanach Zjednoczonych i mieszkał w wielu miastach. 

Po ukończeniu college'u Cardone rozpoczął sprzedaż samochodów. Przez pewien czas był dyrektorem generalnym Freedom Motorsports Group Inc. Pod koniec 2010 roku rozpoczął współpracę z Atlas Media Corp. Wyprodukował serial telewizyjny o nazwie Turnaround King dla kanału National Geographic.

Cardone jest właścicielem i operatorem kilku firm: Cardone Acquisitions, Cardone Enterprises i The Cardone Group. Posiada portfel nieruchomości w Stanach Zjednoczonych o wartości 350 milionów dolarów. W dniu 29 listopada 2016 r., zajął pierwsze miejsce w gronie 25 osób zajmujących się tematem Influencers Watch, nazwanych przez Forbesa w 2017 r.

Reguła 10x

Anthony J. Mahavorick, znany też jako Tony Robbins, pseudonim ANTHONY ROBINNS

Amerykański doradca życiowy, motywujący ludzi poprzez przekazywanie swoich życiowych doświadczeń i wiedzy. Robbins napisał serię motywujących książek, wśród których znalazły się takie bestsellery jak Obudź w sobie olbrzyma, czy Olbrzymie kroki. Jego pierwszą książką była Unlimited power (Nieograniczona siła).

Obudź w sobie olbrzyma

BRIAN TRACY

Kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestellerów. Brian Tracy jest zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie. Każdego roku przemawia do ponad ćwierć miliona ludzi w całych Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Australii.

Przemówienia Briana, jego wykłady i seminaria zyskały opinię „inspirujących, zabawnych i ciekawych, motywujących i pouczających”. Do jego słuchaczy zaliczają się przedsiębiorstwa z rankingu „Fortune 500”, jak również firmy i stowarzyszenia różnej wielkości. Jego prezentacje i seminaria dotyczące przywództwa, sprzedaży i strategii biznesowych odbywają się w wielu krajach świata. Obecnie jest prezesem Brian Tracy International z siedzibą w Kalifornii.

Zjedz tę żabę!
Mów i zwyciężaj
Nie tłumacz się, działaj!
Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz
Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!

KATEGORIE

Rozwój osobisty i sukces
Motywacja i osiąganie celów
E-biznes
Praca i kariera
www.000webhost.com