IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

gallery/01
https://mateuszfara.futurenet.club/

Czy Facebook płaci Ci za takie czynności jak: Lajkowanie , Komentowanie, Udostępnianie, Wrzucanie zdjęć, Rozmowy na czacie ? 

Oczywiście, że nie płaci. A FutureNet  TAK !

Za to samo co na Facebooku robisz za darmo, na FutureNet możesz otrzymywać pieniądze. A to tylko jedna z możliwości zarobkowych. Jeśli chcesz zarabiać na rozwoju portalu i rejestracji nowych użytkowników, wystarczy że wykupisz tzw. Media Points, czyli wewnętrzną walutę portalu, którą możesz wymienić m. in. na poniższe produkty (dokładny opis każdego z nich znajdziesz na końcu strony):

 • Landing Page
 • Momentum System
 • FutureCloud
 • FutureBlog
 • Video-Mail System
 • Rabaty w sklepie internetowym

 

Kupując punkty dostajesz dodatkowo miejsce w tzw. matrycy, dzięki czemu będziesz mógł zarabiać na rozwoju portalu.

W FutureNet dostępnych jest 6 matryc za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ i 1000$ i za każdą z nich otrzymasz odpowiadającą im ilość Media Points.

 

 

 

 

 

 

 

Dostaniesz także 5% ceny matrycy za każdym razem, gdy dołączy do niej kolejna osoba. Nowe osoby mogą pojawić się w Twojej matrycy na 3 możliwe sposoby:

 • Zaprosisz nową osobę do portalu. Osoba rejestruje się z Twojego polecenia i wykupuje matrycę, automatycznie trafia do Twojego zespołu i Twoich matryc.
 • Twój polecony zaprasza swoich znajomych. Twój polecony jest częścią Twojej własnej matrycy, to za każdym razem, gdy on wprowadza nowe osoby, Ty również na nich zarabiasz!
 • Twój polecony jest częścią Twojej matrycy, tak Ty jesteś częścią matrycy swojego sponsora, jak i ludzie nad nim. Oznacza to, że Twój sponsor działając aktywnie wypełniając swoją matrycę, częściowo wypełni również Twoją!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest 6 matryc o różnych wartościach. Jednak muszą one być kupowane kolejno. Oznacza to, że chcąc kupić matrycę za 50$, musisz kupić również za 10$ oraz 25$. Dodatkowo każda z matryc jest oddzielnym biznesem. Nowa osoba polecona przez Ciebie ląduje w matrycy pod Tobą, jednak jeśli kupi ona matrycę wyższą, której Ty nie posiadasz, to trafia ona pod Twojego sponsora, a zatem w danej matrycy przepada Ci bezpowrotnie.

 

Matching Bonus to krótko mówiąc prowizje od zarobków naszych bezpośrednich poleconych. 
Wielkość tego bonusu zależy od posiadanych przez nas matryc:

 • Matryca 10$ - Matching Bonus 10%
 • Matryca 25$ - Matching Bonus 20%
 • Matryca 50$ - Matching Bonus 30%
 • Matryca 100$ - Matching Bonus 50%
 • Matryca 500$ - Matching Bonus 50%
 • Matryca 1000$ - Matching Bonus 50%

Jeśli zatem nasz polecony zaprosi 10 nowych osób i każda z nich wykupi matryce za 10$, to zarówno on jak i Ty otrzymacie prowizję w wysokości 5$ (10 osób po 0,5$ każda), ale Ty dodatkowo otrzymasz również prowizję z zarobków swojego poleconego (50% przy założeniu, że posiadasz matrycę za 100$) czyli dodatkowe 2,5$, co łącznie daje Ci 7,5$ zarobku za osoby wprowadzone przez Twojego poleconego! Jeśli chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze rzędu 1.000$ miesięcznie po kilku miesiącach działalności, to polecam zakup wszystkich matryc. Poza największymi możliwościami zarobkowymi, Twój link zostanie umieszczony w rotatorze na stronie głównej FutureNet, a tym samym zyskasz szansę na zdobycie poleconych bez polecania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FutureAdPro daje kolejną możliwość zarabiania w ramach jednej wspólnej platformy:

Przykładowo:

Kupione AdPacki: 20

Wkład własny ($):1000$

Po ilu miesiącach przestać reinwestować: 10

Reinwestując całość naliczeń po 6 miesiącach możesz wypłacać miesięcznie $75 bez utraty liczby paczek.

Reinwestując całość naliczeń po 12 miesiącach możesz wypłacać miesięcznie $120 bez utraty liczby paczek.
Wpłacając $1000 po 419 dniach twój stan konta wyniesie $2004.63

 

FutureAdPro czyli program reklamowy portalu FutureNet. Reklamujesz swoją stronę internetową lub biznes, a przy okazji na tym zarobiasz.

W FutureAdPro kupujesz paczki reklamowe, czyli tzw. AdPacki. Paczki dostępne są w dwóch wariantach - za 50$ oraz 10$.

Kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymasz 800 wyświetleń własnej reklamy. Jeśli jednak będziesz codziennie oglądał 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami. Będziesz otrzymywał 1% dziennie od wpłaconej kwoty przez 120 dni. W praktyce po 120 dniach z wpłaconych 50$ będziesz miał 60$.

Z tej kwoty 5% zostanie odłożone na tzw. koncie reklamowym, z którego będziesz mógł kupować kolejne wyświetlenia reklamy w znacznie niższej cenie (1000 wyświetleń reklamy w cenie 5$). Kolejne 5% przy wypłacie przeznaczone jest na zakup matryc w portalu FutureNet. Dzięki temu, że naliczenia otrzymujesz codziennie co 15 minut, w każdej chwili po uzbieraniu 50$ możesz wypłacić tę kwotę przelewem bankowym, lub kupić za to kolejną paczkę reklamową. Dzięki temu będzie mógł zadziałać procent składany. W ten sposób w ciągu nieco ponad roku jesteś w stanie podwoić swój wkład. 

Zapewne zapytasz jaki w tym sens, żeby firma dzieliła się z Tobą swoimi zyskami. Otóż dzięki temu przyciąga nowych użytkowników do portalu społecznościowego, a tym samym staje się coraz bardziej atrakcyjna dla reklamodawców, którzy skłonni są płacić coraz wyższe ceny za reklamę. Dzięki temu, że każdy kto zarabia w FutureAdPro automatycznie kupuje też matryce, to zarabia również firma. Jednocześnie część z tych osób może również wpaść właśnie do Twojej matrycy

To jednak nie wszystkie źródła finansowania. Poza sprzedażą reklamy i produktów cyfrowych firma oferuje także leasing na bardzo atrakcyjnych warunkach, można skorzystać z  kawiarni, a 01.02.2018r. wypuszcza swoją kryptowalutę. To wszystko stanowi ogromne zabezpieczenie dla stabilności tego programu. 

Oczywiście zawsze instnieje ryzyko, jak wszędzie gdzie mamy do czynienia z pieniędzmi. Tutaj jednak firma robi wszystko, żeby FutureAdPro mogło działać długie lata. Większość programów tego typu dzieli jedynie wpłaty użytkowników co oznacza, że pieniędzy zabraknie dla osób, które dołączą na końcu. W tym przypadku firma cały czas szuka zewnętrznych źródeł przychodów i dopiero zyskami z innej działalności dzieli się z użytkownikami.

 

Zarobione pieniądze możesz legalnie wypłacić na swoje konto bankowe, lub wybrać inną formę wypłaty.

 

 

01.02.2018r. otrzymasz także 50 monet nowej kryptowaluty FUTURO, którą FutureNet będzie wprowadzać na rynek. Jest spora szansa, że sprzedając te monety po kilku miesiącach zwróci Ci się koszt zakupu matryc! Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu w internecie z międzynarodową firmą, to już teraz wykup wszystkie matryce i zacznij zarabiać na rozwoju portalu FutureNet!

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci w zarobieniu pieniędzy w FutureNet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/matryce_fn
http://adpro.futurenet.club/mateuszfara

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

www.000webhost.com