IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

gallery/01
http://pl.bitclub.network/mateuszfara

CZYM JEST BITCLUB?

Bitclub jest firmą zajmującą się kopaniem bitcoin, etherium i zcash. Kupując tu pule miningowe dostajesz udział w zysku z kopania kryptowalut. Zysk jest na poziomie 6-7% wartości puli na miesiąc. Firma kupuje masę koparek dlatego dostaje korzystniejsza cenę. Nie musisz tu kupować samodzielnie koparki i przejmować się zużyciem prądu czy konfiguracją urządzenia. Zostaw to profesjonalistom i zarabiaj 100% pasywnie. Zacznij kupować aktywa wsadzające GOTÓWKĘ do twojej kieszeni.

 

 

ZARABIAJ BITCOIN CODZIENNIE...

BitClub Network pomaga edukować i oferouje usługi pomagające zarabiać na rynku kryptowalut. 

Naszym celem jest zapewnić naszym członkom liczne możliwości. Jedną z nich jest zarabianie Bitcoin przez nasze pule wydobywcze.

A działa to tak... Kupujesz udział w jednej z puli kopalni i wszystkie wydobyte danego dnia Bitcoiny są wypłacane codziennie według udziałów poszczególnych czonków mających udziały w danej puli. Możesz kupić udziały za Bitcoiny warte $500, $1,000 lub $2,000. 

Każdy zakup jest wykorzystywaany do zakupu rzeczywistego sprzętu wydobywczego, którego właścicielem będziesz. Modele sprzętu ciągle się zmieniają i ilość mocy hashowania zmienia się od zamówienia do zamówienia.

Masz możliwość przejęcia sprzętu zakupionego przez siebie, możesz też pozwolić by BitClub Network robiło to dla Ciebie ramach naszej puli. Wiekszość osób wybiera pracę urządzeń przez naszą pulę, ponieważ jest to tańsze, bardziej wydajne i korzystnijesze, ale jeśli znasz się na wydobywaniu i chcesz otrzymać swój sprzęt, wyślemy go go Ciebie. 

Po zakupie będziesz otrzymywać Bitcoiny przez 600 1,000 dni! Procent ze wszystkich wydobytych Bitcoinów będzie wykorzystany do opłacenia kosztów wydobywania i zakupów nowego oprogramowania. Ten procent zależy od puli i jest kluczowy w naszych działaniach wydobywczych.

*Sponsorowanie nie jest niezbędne by zarabiać na wydobywaniu*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PULE WYDOBYWCZE BITCLUB

Pula wydobywcza #1 -- Każdy udział kosztuje 500 USD i będzie wykorzystywany do zakupu nowych serwerów wydobywających Bitcoiny. Wszystkie Bitcoiny zarobione w puli będzą dzielone między członków puli i wypłacane codziennie. Każdy udział otrzymuje 50%  z zysku, podczas gdy pozostałe 50% będzie wykorzystane na opłacenie kosztów wydobywania i na zakup dodatkowych udziałów.

Pula wydobywcza #2 -- Każdy udział kosztuje 1000 USD i tak jak w puli #1 wszystkie Bitcoiny zarobione w puli będą rozdzielone między członków i wypłacane. Każdy udział zarabia 60% z zysku, podczas gdy pozostałe 40% będzie wykorzystywane na opłaty związane z wydobywaniem i zakup kolejnych udziałów.

Pula wydobywcza #3 -- Każdy udział kosztuje 2000 USD i całkowita kwota zarobionych Bitcoinów będzie rozdzielona między udziałowców puli. Każdy udział otrzymuje 70% z zysku podczas gdy pozostałe 30% jest wykorzystywane do opłacenia kosztów wydobywania i na zakup kolejnych udziałów.

Przykład: Jeśli w puli #1 całkowita ilość Bitcoinów wydobytych danego dnia = 1 BTC i mamy 100 udziałowców, każdy udział zarobi .01 BTC. Z tej kwoty 50% będzie wypłacone członkowi jako zysk (.005 BTC), a drugie 50% (0.005 BTC) będzie wykorzystane do opłacenia kosztów wydobywania i na zakup kolejnych udziałów. (which are used to buy more equipment) 

Więc jeśli 1 Bitcoin = 500 USD a Ty masz jeden udział w puli, zarobisz 5 USD (0.01 BTC) z czego 2.50$ będzie wypłacone, a 2.50$ wykorzystane na opłacenie kosztów wydobywania i zakup kolejnego udziału w Twoim imieniu. W tym przypadku zakupiłbyś .005 udziału za swoje 2.50$ i miałbyś w sumie 1.005 udziałów zarabiających dla Ciebie następnego dnia.

WAŻNE: Każdy pełen udział zakupione będzie ważny przez 600 1,000 dni. Powód dla którego jest to 1,000 dni to ciągły wzrost przeliczników i mocy przeliczeniowej potrzebnej, bo coraz trudniej i trudniej wydobywa się Bitcoin. W związku z tym, zidentyfikowaliśmy to 1000 dniowe okno, jako idealny okres w oparciu o dane jakie mamy teraz, i może się to zmienić w przypadku przyszłych zakupów udziałów cząstkowych (to się może zmieniać zależnie od warunków rynkowych).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS...

Dzisiaj niemal każdy posiada dostęp o internetu i używa go codziennie. W pierwszysch latach internetu, wszyscy o nim wiedzieli ale większość osób wahało się czy zacząć z niego korzystać, do czasu aż stał się "powszechny". Dokładnie w tym miejscu znajduje się dzisiaj BitCoin. 

Jesteśmy na samym początku Bitcoina, technologia "blockchain" i nowy koncept waluty cyfrowej, cyfrowych kontraktów i innych. Ta technologia ma moc zmiany tego jak prowadzimy biznes, przechowujemy dane i wiele więcej.

Bitcoin nigdzie się nie wybiera! 

BitClub Network oferuje rzeczywiste możliwości zarabiania na tej technologii, nie ma nic podobnego na rynku w tej chwili. Mamy ogólnoświatową sieć osób, korzystających na codzień z wlaut cyfrowych i im bardziej rośniemy w siłę, tym więcej możliwości zarabiania przedstawiamy naszym członkom. 

Rzeczy takie jak nasza pula kopalń Ethereum, wydobywanie Zcash, ClubCoin, czy integracja z CoinPay Smart Payment App pomoże naszym członkom zarabiać na tych wyjątkowych możliwościach. BitClub Network dopiero się rozkręca i nie chcesz przepuścić okazji zarobienia prawdziwych monet!

 

 

NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY W BitClub Network od 1.02.2018 roku:

  • wymiana bitcoina na bitcoin cash – uwaga! Od 1 lutego kupno puli będzie możliwe tylko za bitcoin cash (wymagane jest założenie bezpiecznego portfela dla bitcoin cash – polecam polską giełdę i portfel bitbay.info)
  • prowizje z polecania wypłacane będą wyłącznie w bitcoin cash ze względu na niski koszt transakcji, oczywiście pule BTC będą nadal działać normalnie i kopać bitcoiny
  • możliwość reinwestycji puli GPU (od 0 do 100 %, z automatu 30 % reinwestycji)
  • aktualizacja portfela Lager
  • transakcje ETH przyśpieszone – obecnie trwają prace nad systemem i algorytmem wypłat (problemy nie są po stronie BitClubu a wynikają z problemów sieci ETH oraz ETC)
  • zmiany w transakcjach MONERO poprzez wpisanie specjalnego kodu ID aby zlecić wpłatę (wiele firm i giełd ma obecnie problemy, będą dokładne informacje wkrótce co z wypłatami)

W BitClubNetwork zarabiamy pieniądze dzięki inwestycji w wydobycie BitCoin, Ethereum lub Zcash. Jeżeli nie masz zamiaru inwestować własnych pieniędzy w zakup puli wydobywczych, to proszę nie rejestruj się w BitClub!

 

W BitClubNetwork zarabiamy pieniądze dzięki inwestycji w wydobycie BitCoin, Ethereum lub Zcash. Jeżeli nie masz zamiaru inwestować własnych pieniędzy w zakup puli wydobywczych, to proszę nie rejestruj się w BitClub!

PORTFEL DO PŁATNOŚCI BitCoinem

Jeśli nie masz jeszcze portfela BitCoin, to założysz go tutaj (otwórz portfel BitBay)

Im szybciej zajmiesz pozycję tym bardziej korzystasz na sile zespołu BitClubNetwork, to znaczy będziesz mógł zarabiać dodatkowe pieniądze, poza tymi, które zarobisz na zakupie puli miningowych.

http://pl.bitclub.network/mateuszfara
http://pl.bitclub.network/mateuszfara
http://pl.bitclub.network/mateuszfara

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

Zarejestruj się klikajać w obrazek --->>>

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

<<<--- Zarejestruj się klikajać w obrazek

www.000webhost.com