IronDad - Mateusz Fara

DZIAŁAJ TAK JAK INNI  NIE BĘDĄ, PO TO BY,  SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA,

TAK JAK INNI NIE MOGĄ

gallery/01

BitBay to firma finansowo-technologiczna, która wyłącznie z polskim kapitałem osiągnęła międzynarodowy sukces. Obecnie BitBay zajmuje 9. pozycję wśród światowych giełd Bitcoin (według bitcoincharts.com) i pierwsze miejsce w Polsce (według bitcoinaverage.pl). BitBay działa na rynku od marca 2014 roku. Giełdę wyróżnia troska o bezpieczeństwo, profesjonalne wsparcie oraz innowacyjne usługi wpłat i wypłat.

Obecnie BitBay pozwala na handel ośmioma kryptowalutami – Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, Ethereum, Game, Lisk i Litecoin,  oraz trzema walutami fiat – PLN, EUR i USD. Wkrótce na platformie pojawi się przy współpracy z FutureNet/FutureAdPro kryptowaluta FuturoCoin.

 

Bezpieczeństwo środków

Bezpieczeństwo środków klientów to priorytet. Platforma posiada szereg zabezpieczeń, które chronią jej użytkowników. Przede wszystkim środki użytkowników giełdy przetrzymywane są na zimnych portfelach, co uniemożliwia ich utratę, nawet w przypadku ataku hakerskiego na stronę giełdy.

Dostępne na giełdzie uwierzytelnianie mailowe oraz dwuskładnikowe poprzez Google Authenticator daje duży stopień pewności, że do konta klienta nie będą miały dostępu osoby trzecie. Możliwe jest również ustawienie potwierdzeń wykonywanych transakcji oraz powiadomień o podejmowanych akcjach. W ten sposób użytkownik ma pełny wgląd w sytuację na swoim koncie BitBay.

Podstawą giełdy są doświadczeni specjaliści w zakresie zabezpieczeń i rozwiązań IT.

 

Proste kupno i sprzedaż oraz zaawansowane opcje

Oprócz wystawiania ofert limitowanych od orderbooka platformy, użytkownicy mogą również korzystać z opcji transakcji natychmiastowej oraz możliwości tworzenia ofert botowych.

Oferty szybkiego kupna lub sprzedaży polegają na określeniu kwoty, za którą użytkownik chce kupić lub sprzedać daną kryptowalutę. W tej sytuacji system dobiera dla użytkownika najlepszą ofertę.

Giełda BitBay oferuje także opcję „Handluj z botem”. To kupno lub sprzedaż kryptowalut po kursie, który nie jest dostępny na dany moment. Można ją wystawić nawet jeżeli użytkownik nie ma jeszcze depozytu na swoim koncie. Oferta zostaje zrealizowana, gdy kurs osiąga poziom określony w ofercie botowej, a użytkownik posiada wystarczającą ilość środków do jej zrealizowania.

Handel kryptowalutami na giełdzie BitBay jest prosty, szybki i dostosowany do aktualnych potrzeb jej klientów.

  

Wpłaty ekspresowe, gotówkowe oraz kartami Visa i Mastercard

Giełdę wyróżnia wiele metod wpłacania i wypłacania środków. Użytkownicy mogą dzięki temu wybrać taki sposób wpłat, który jest dla nich najdogodniejszy.

Zweryfikowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich metod wpłacania pieniędzy na konto BitBay. Należą do nich przelewy ekspresowe DotPay, dzięki którym środki na koncie klienta pojawiają się w kilka sekund, wpłaty kartami kredytowymi i debetowymi Visa i Mastercard oraz przelewy poprzez Pocztę Polską.

 

Niezweryfikowani użytkownicy mogą skorzystać z wpłat gotówkowych w ponad 4 000 sklepów Żabka i Freshmarket oraz klasycznych przelewów bankowych, które księgowane są w dni robocze między godziną 8:00 a 16:00 co 30 minut.

 

Szybkie wypłaty w bankomatach oraz przelewami ekspresowymi

BitBay pozwala użytkownikom na realizację wypłat środków zgromadzonych na koncie. przy pomocy przelewów ekspresowych, a także bankowych transferów krajowych oraz międzynarodowych w standardach SEPA i Swift.

Klienci platformy mogą również korzystać z wypłat gotówkowych ponad 6 000 bankomatów Polsce.

 

Karta do konta BitBay

BitBay jako pierwsza giełda w Polsce umożliwiła swoim użytkownikom zamówienie indywidualnej karty MasterCard do konta. Dzięki niej mogą oni płacić środkami zgromadzonymi na koncie w sklepach, restauracjach i innych punktach usługowo-handlowych oraz realizować wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Można również kontrolować swoje wydatki i sprawdzić historię transakcji kartą.

To prosty i wygodny instrument, z którego skorzystało już wielu użytkowników giełdy.

 

Wsparcie użytkowników

Obsługa klienta w BitBay prezentuje bardzo wysoki poziom. Platforma udostępnia kilka kanałów komunikacyjnych, dzięki którym użytkownicy mogą łatwo i szybko skontaktować się z supportem giełdy.

Oprócz klasycznej drogi e-mailowej, klienci mają do dyspozycji infolinię (dostępną siedem dni w tygodniu od 8 do 22). Dostępny jest również czat online na stronie głównej.

Fani na Facebooku mogą wysłać prywatną wiadomość na konto BitBay, gdzie również otrzymają odpowiedź na swoje pytania.

Przy rejestracji konta każdy użytkownik zobowiązany nadać sobie indywidualny PIN do infolinii, który umożliwia bezpieczne rozwiązanie każdego problemu oraz otrzymanie profesjonalnej porady.

 

BitBay na urządzeniach mobilnych

Strona giełdy BitBay jest dostępna również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu dostęp do konta możliwy jest w każdym miejscu. Aplikacje mobilne, z którymi BitBay jest zintegrowany to między innymi Bitcoin Ticker, TabTrader, Bitcoin Checker czy Simple Bitcoin Widget. W ten sposób handel kryptowalutami jest jeszcze prostszy i szybszy.

 

Rozbudowane API

BitBay posiada dwa rodzaje API – publiczne oraz prywatne. To zapewnia dostęp do wszystkich funkcji giełdy.

Dostęp do API prywatnego jest możliwy po zalogowaniu się do konta na giełdzie w zakładce „MOJE KONTO”. Możliwość generowania kluczy obejmuje pobieranie informacji o koncie, składanie ofert na giełdzie, odwoływanie ofert, wyświetlanie listy złożonych ofert, wyświetlanie historii operacji na koncie, wyświetlanie listy transakcji na koncie, wypłacanie kryptowaluty i generowanie nowych adresów kryptowaluty.

API publiczne jest dostępne pod adresem: https://bitbay.net/public-api

 

BitBay gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz trzeci przy naszej giełdzie został powołany Oficjalny Sztab WOŚP - BitBay, w którym zbieramy pieniądze w cyfrowej walucie - Bitcoin. Po raz pierwszy w tym roku, zbiórka odbędzie się również w innych cyfrowych walutach takich jak Lisk, Litecoin, Ethereum, Game, Dash, Bitcoin Cash.

W dwóch poprzednich edycjach zebraliśmy w sumie 15 635 złotych.

BitBay podczas tej akcji, zebrał i przekazał razem z naszymi użytkownikami kwotę 12 234,41 złotych.

 

Działalność szkoleniowa i udział w konferencjach

Specjaliści z giełdy BitBay angażują się w działalność szkoleniową oraz uczestniczą w konferencjach branżowych. Jeźdżą po całym świecie. Możesz spotkać ich na takich eventach jak FXCuffs, Forum Ekonomiczne, konferencje Cointelegraph i wielu innych. Byli już w Czechach, Niemczech, Holandii oraz Indiach.

Biorą udział między innymi w szkoleniach dla Policji dotyczących Bitcoina, kryptowalut oraz walki z cyberprzestępczością. 

Edukują wszystkich, również uczestnicząc w tworzeniu prawa w komisjach rządowych, mających na celu jeszcze lepszą obsługę prawną instrumentów finansowych w zakresie AML i KYC. BitBay współpracuje również przy rządowym projekcie "Strumień blockchain i kryptowaluty" mającym na celu rozwój rynku kryptowalut oraz wypracowanie technologii przydatnej w administracji państwowej.

 

HISTORIA

BitBay powstał w 2014 roku w Katowicach. Naszym celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku - profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay - Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut.

Druga wersja systemu miała odsłonę w 2015 roku. Zostały udoskonalone procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników oraz pierwsze profesjonalne narzędzie traderskie. Pojawiły się również nowe kryptowaluty takie jak Etherum, Litecoin, Lisk. W zespole pracowało już 31 osób. Jednocześnie rozpoczęliśmy ekspansję międzynarodową, otwierając drugi oddział w Amsterdamie.

Na początku 2016 rozpoczęto prace nad wersją 3.0 platformy. Skład zespołu został rozszerzony w tym czasie do 70 osób. Pojawiają się w międzyczasie nowe produkty, takie jak: Kantor Bitcoin oraz Płatności Bitcoin.

Premiera odbyła się pod koniec września 2017 roku.

 

 

KlLIKNIJ w poniższy baner, a zdobędziesz możliwość założenia konta BITBAY

Teraz możesz spróbować jak działa konto BitBay. 

Przelej zaoszczędzoną kwotę ze swojego konta, które założyłeś w KROKU 1. Gdy pojawią się środki na koncie BitBay, zakup walutę wirtualną, najlepiej BTC czyli BitCoin'a lub inną kryptowalutę  Bitcoin Cash (BCC), ClubCoin, Dash, Ethereum, Litecoin, Zcash.

BitBay
www.000webhost.com